lato z prawkiem, prawo jazdy w Gdyni w lato 2015 elcar gdyńska szkoła jazdy, nauka jazdy gdynia ,

lato z prawkiem, prawo jazdy w Gdyni w lato 2015 elcar gdyńska szkoła jazdy, nauka jazdy gdynia ,

Jakie testy na prawko na kursie prawa jazdy ?Czy dostane materiały dydaktyczne do nauki testów na kursie LATO z PRAWKIEM ? Czy odstanę pytania testowe na prawo jazdy ? jakie materiały szkoleniowe na kursie LATO z Prawkiem dostanę w ELCAR ?

Wybierając kurs prawa jazdy w ELCAR otrzymacie najlepsze materiały do nauki przepisów oraz bardzo dobre bazy pytań na prawo jazdy:
Dla każdego kursanta wybraliśmy najlepsze książki ,które są na rynku przewidziane do nauki jazdy. I tak otrzymasz :


1) Podręcznik "kierowca doskonały A lub B" PLUS -wydawnictwa IMAGE
2) Podręcznik SPS A lub B - wydawnictwo e-kierowca.

Do każdego z tych podręczników dokładamy 2 płyty z bazami pytań egzaminacyjnych na prawo jazdy - są to bazy pytań na prawko przykładowe - rewelacyjnie służące do sprawdzenia i ugruntowania swojej wiedzy zdobytej podczas kurs prawa jazdy w naszej szkole. Łącznie tek testy na prawo  to olbrzymi zbiór ok 6000 pytań w których znajdują się również te pytania ,które są stosowane na egzaminie państwowym prawa jazdy w ośrodkach egzaminowania ( 250 pytań przekazanych przez  PWPW - autorów pytań całej bazy egzaminacyjnej - PAMIĘTAJ kursancie tylko 250 pytań )

Dzięki takiej dawce rewaluacyjnych materiałów szkoleniowych nasze kursy prawa jazdy są czystą przyjemnością a nasi kursanci teorię w PORDzie zdają za pierwszym razem !!!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz